Inspekcja kanalizacji

Samochód Citroen Jumper ze zdalnie sterowaną kamerą Rovver
Samochód Citroen Jumper ze zdalnie sterowaną kamerą Rovver

Inspekcja kanałów kanalizacji sanitarnej lub deszczowej

Nasze Przedsiębiorstwo jako jedyne w Kutnie i jedno z nielicznych w naszym województwie oferuje Państwu usługi w zakresie diagnostyki kanalizacji sanitarnej, deszczowej oraz ogólnospławnej w zakresie średnic rur od 150 mm do 800 mm.

Usługa wykonywana jest przez specjalnie przeszkolony zespół, profesjonalnym, najnowszym sprzętem niemieckiej firmy iPek Spetzial-TV zabudowanym na samochodzie Citroen Jumper, zdalnie sterowaną kamerą Rovver z obrotową głowicą rejestrującą kolorowy obraz, która umożliwia nam inspekcję w następującym zakresie:

  • lokalizacja uszkodzeń kanałów
  • sprawdzenie jakości połączeń
  • lokalizacji połączeń
  • infiltracji wód gruntowych
  • sprawdzenie stanu czystości kanałów
  • pomiaru spadków  

Po wykonaniu inspekcji zamawiający otrzymuje od nas raport w formie elektronicznej  zarejestrowany na płycie DVD (w kolorze). Raport zawiera oznaczenie długości badanych odcinków kanalizacji, profile podłużne (spadki), zlokalizowane uszkodzenia, zanieczyszczenia oraz zdjęcia ważniejszych zdarzeń.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 24 254 74 61

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Inwestycje bieżące

Udrożnienie kanalizacji sanitarnej i deszczowej

Przedsiębiorstwo eksploatuje dwa samochody jeden to Volvo drugi Mercedes ze specjalistyczną zabudową do udrażniania i czyszczenia rur w systemie kanalizacji sanitarnej jak i deszczowej.

czytaj więcej